خدمات مشاوره و آموزش

شركت مـهندسي مـهـر با تكيه بر تجربيات ارزشمند اساتيد و كارشناسان خود در زمينه سيستمهاي اندازه گيري ،کالیبراسیون و نظامهای

تضمين كيفيت و با امكانات آزمايشگاهي كامل و مجهز خود ، با هدف ترويج و گسترش روش هاي بهبود كيفيت و ارتقاء سطح عملكرد

در صنايع كشور، دوره هاي آموزشي همراه با سرفصل مربوط به هر دوره و تقويم آموزشي سال 1394 را  ارائه می دهد.

 

تـوضيـحـات :

 پس از پایان دوره شرکت مهندسی مهر جهت آشنایی بیشتر و مثمر ثمر بازدیدی از محل آزمایشگاههای خود را جهت شرکت کنندگان در دوره خواهد داشت.

برای ثبت نام در دوره های اعلام شده ، لازم است که حتماً فرم ثبت نام تکمیل و از طریق نمابر 44792668 و یا ایمیل آدرس                ceo@mehr-eng.com به این شرکت ارسال شود. لازم به ذکراست به درخواست ثبت نام به صورت نامه و غیر از فرم ثبت نام ترتیب اثر داده نخواهد شد.

خواهشمند است پس از ارسال فرم ثبت نام ، حتماً از دریافت فرم توسط این مرکز اطمینان حاصل فرمایید. در صورت عدم دریافت فرم ، این مرکز هیچگونه مسئولیتی در قبال ثبت نام افراد معرفی شده و در نتیجه شرکت وی در دوره نخواهد داشت.

خواهشمند است برای جایگزینی نفرات ثبت نام شده با افراد جدید و یا انصراف متقاضیان از شرکت در دوره مراتب کتبی خود را حداقل یک هفته قبل از برگزاری دوره به این مرکز اعلام فرمایید. بدیهی است پذیرش انصراف در طی دوره و یا پس از خاتمه دوره امکان پذیر نخواهد بود. در غير اينصورت فقط 50% از شهريه پرداختي مسترد خواهد شد .

کلاسها از نظر تعداد متقاضی دارای حد نصاب مشخص می باشند لذا بعد از تکمیل ظرفیت ، امور آموزش از ثبت نام بیش از حد مجاز معذور می باشد.

براي كليه كساني كه مدت بيش از ٢٠ درصد ساعات تعيين شده هر دوره را مطابق گزارش حضور و غياب غيبت داشته باشند گواهينامه صادر نخواهد شد.

شهريه اعلام شده براي ثبت نام در دوره شامل هزينه پكيج دوره ، پذيرائي ، ناهار و صدور گواهينامه مي باشد.

هزينه هاي اعلام شده جهت برگزاري دوره در تهران مي باشد و براي دوره هاي خارج از تهران مبلغ 20 %  اضافه مي گردد .همینطور هزينه اياب و ذهاب و اقامت استاد بر عهده مشتري مي باشد .

حداکثر تعداد نفرات جهت برگزاري دوره 15 نفر مي باشد .

شما همچنین میتوانید درخواست آموزش های مورد نیاز خود را (آموزش هایی که در لیست  قید نشده اند) بصورت کتبی به واحد آموزش ارسال تا نسبت  به برگزاری دوره های مورد نظر اقدام شود.

جهت مشاهده تـعرفه آمـوزشـي  کلیک کنید

 

در صورت نياز به اطلاعات بيشتر و همچنین دریافت سرفصل دوره ها با  واحد آموزش شرکت مهندسي مهر تماس حاصل فرمائيد